СБ: Європі загрожує повторна криза

Експерти Світового банку не виключають повторну загрозу рецесії в ряді країн Європи і світу.

Подвійна рецесія не виключена в ряді країн Європи та світу, якщо інвестори втратять довіру при спробах впоратися зі зростанням боргу. Про це йдеться в доповіді Світового банку.

У той же час експерти очікують у 2010р. і 2011р. зростання світової економіки в межах 3,3%. Що стосується економік країн, що розвиваються, то їх зростання у 2010-2012рр. очікується в межах 5,7-6,2% щорічно. А вже розвинені економіки будуть рости на 2,1-2,3% в 2010р., І на 1,9-2,4% в 2011р.

Як наголошується в доповіді СБ, більш повільне зростання розвинених економік позбавить ці країни здорового ринку товарів і знизить рівень інвестицій.

Експерти Світового банку також закликали до суттєвої консолідації бюджетів розвинених економік, додавши, що імітаційні моделі, використані СБ, показали, що чим швидше це відбудеться, тим краще для економік, що розвиваються.

Прогнози Світового банку основані на тому, що зусилля Міжнародного фонду і Євросоюзу щодо запобігання повномасштабній борговій кризі в єврозоні увінчаються успіхом.

Якщо цього не відбудеться, серйозні проблеми виникнуть не тільки у розвинених країн з високим рівнем заборгованості, а й у країн, що розвиваються, що тісно пов'язані з проблемними регіонами через торгові і фінансові відносини.

Читайте також:

У США розпочинається друга хвиля кризи

Українська економіка вийде на докризовий рівень через 7 років

Сорос спрогнозував другу хвилю кризи вже цього року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: