"Евросеть" скоротила 30% співробітників українського офісу

Скорочення торкнулися виключно офісних співробітників. Така практика допомогла компанії заощадити не один мільйон гривень.

Евросеть
"Евросеть" скоротила 30% співробітників українського офісу. Фото: www.nadezhin.ru
Компанія "Евросеть" провела реструктуризацію свого штату, в рамках якої скоротила 30% співробітників українського підрозділу.

За словами президента "Евросеть" Олександра Маліса, скорочення торкнулися виключно офісних співробітників.

"Оптимізація штату була необхідна. В її рамках було скорочено близько 30% офісних співробітників. Після цього вивільнилися ресурси, які дозволили компанії заощадити не один мільйон гривень", - повідомив Олександр Маліс.

Він також розповів, що зараз співвідношення співробітників офісу і роздробу складає 20% до 80%, а в ідеалі, за його словами, воно повинно бути 15% до 85%. Раніше із близько 2,5 тис. співробітників "Евросеть" в Україні близько 35% припадало на частку офісних працівників.

Як пояснив Маліс, оптимізація персоналу - це наслідок перегляду компанією бізнес-процесів.

"У найближчі півроку ми не плануємо звільняти персонал. Оптимізація штату - це не панацея, а наслідок того, що компанія переглядає бізнес-процеси. Ми в першу чергу будемо оптимізувати витрати, пов'язані з орендою, експлуатацією торгових точок, обслуговуванням непрофільних бізнесів та аутсорсинговими роботами", - розповів Олександр Маліс.

Нагадаємо, що в січні-лютому "Евросеть" закрила 43 своїх салони. Зокрема, 4 магазину було закрито в Донецьку, 2 - в Одесі та Харкові. Причиною закриття торгових точок у компанії називали занадто високу вартість оренди.

Читайте також:

Екс-власника "Евросети" силоміць повернуть до Росії

Російський олігарх-втікач з'явився в Лондоні на балеті

"Евросеть" продасть більше семи мільйонів контрактів МТС

Суд санкціонував арешт колишнього власника "Евросети"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: