Фахівці назвали найдорожчу і найпопулярнішу ягоду цьогорічного сезону

Фахівці назвали найдорожчу і найпопулярнішу ягоду цьогорічного сезону

Фото: pixabay.com

Ціни на ягоди в Україні стабільно високі.

В Україні влітку 2021 року найдорожчою традиційно є лохина. Та попри це, надзвичайно великим попитом користується і малина.

Про це пише AgroPortal.ua з посиланням на фахівців.

"У цьому році, як і в минулому, ціна на малину висока. Це звичайний ринковий процес, який повторюється кожні 3-5 років: спочатку ягода дуже дорога, а потім - дешева", - розповів AgroPortal.ua бізнес-партнер ТОВ "Диканські ягоди" Сергій Стеценко.

Крім того, він пояснює, що коли ціна низька, у виробників зменшується попит на вирощування малини, а потім, коли ягоди стає на ринку мало, ціна знову йде вгору, і всі знову починають її садити. І так, за його словами, по колу.

Також він додає, що його компанія експортує органічну малину переважно на європейські ринки. Торік підприємство реалізовувало ягоду вищої якості по 3,20-3,50 євро / кг. Цього року очікують за 1 кг більше 4 євро. 

"На одному полі малина польського сорту Полка, а на іншому - сорти Джоан Джей. Обидва сорти ремонтантні. Джоан Джей краще себе показує, Полка - старіший сорт, тому потрібно від нього відмовлятися", - розмірковує Сергій Стеценко.

Нагадаємо, у продажі на українських ринки вже з'явилися перші партії малини з південних областей. Але торік малина була значно дешевшою - у 1,6 раза. Які ціни нині.

Як повідомлялося, перші абрикоси і сливи вже з’являються на прилавках в Україні. Наразі продають імпортні фрукти, бо українські ще дозрівають. А через цьогорічні рясні дощі їхній урожай буде меншим, аніж очікували фермери.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Сезон малини розпочався: скільки коштують ягоди та як корисніше їх їсти

Сезон малини розпочався: скільки коштують ягоди та як корисніше їх їсти

Повʼязані теми:

Наступна публікація