"Фармак" отримав ексклюзивне право на торгову марку "Корвалол"

Вищий господарський суд Києва підтвердив ексклюзивне право компанії "Фармак" на використання торгової марки "Корвалол".

Фармацевтична компанія "Фармак" закріпила за собою ексклюзивне право на використання популярної марки Корвалол. Виробник виграв у Вищому госпсуді суперечку з компанією "Дарниця", яку вони вели останні шість років.

Рішення датується 14 липня. За підсумками 2009 року об'єм продажів "Корвалолу" склав приблизно 16 млн упаковок на суму 58 млн грн. Для порівняння: виручка "Фармака" минулого року склала 941,6 млн грн, пише "КоммерсантЪ-Украина".

Суперечка між компаніями почалася в 2004 році, коли "Дарниця" звернулася до Господарського суду Києва з вимогою відмінити реєстрацію на знак для товарів і послуг "Корвалол" (Corvalolum), видану Департаментом інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки компанії "Фармак" в 1996 році. У 2004 році "Дарниця" розробила аналогічний корвалолу препарат "Корвалол-Новый-Дарниця" (зараз випускається під ТМ "Дарвілол").

У повідомленні "Фармака" відзначається, що у кінці 2009 року Госпсуд Києва відмовив в задоволенні судового позову "Дарниці", оскільки позначення "Корвалол" (Corvalolum) використовується впродовж тривалого часу для одного і того ж товару - лікарського препарату під назвою "Корвалол", який випускає компанією Фармак. Виробництво корвалолу в Україні почалося в 1961 році на потужностях Київського хіміко-фармацевтичного заводу ім. Ломоносова. У 1991 році на базі Київського заводу ім. Ломоносова була створена фармацевтична компанія "Фармак".

Читайте також:

Директор "Фармак" не знає, чому в неї стріляли і не буде наймати охорону

У Києві скоєно замах на директора фірми "Фармак"

До кінця року в Україні запровадять рецептурний відпуск ліків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: