Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
ФДМУ хоче забрати назад до держвласності 11 приватизованих об'єктів

У фонді нарікають, що нові власники не дотримуються вимог, що були зазначені під час приватизації.

Фонд державного майна України хоче повернути до державної власності акції 11 державних підприємств, які були продані шляхом приватизації. У ФДМУ пояснили, що нові власники не виконують вимог, які були прописані під час приватизації.

"Протягом 5 років Фонд відстежує дотримання умов договору, і якщо новий власник їх порушує, то таке майно повертається у власність держави", - написав у Facebook виконувач обов'язків голови ФДМУ Віталій Трубаров.

Фонд держмайна оприлюднив перелік об’єктів приватизації, за якими проводиться претензійно-позовна робота щодо розірвання та визнання недійсними договорів купівлі-продажу та які підлягають поверненню в державну та комунальну власність. У списку - 16 єдиних майнових комплексів та 94 об'єкти незавершеного будівництва. Ще 11 хочуть повернути до дежвласності. Загалом – 121 проблемний об'єкт.

Нагадаємо, велику приватизацію в Україні досі не запустили. Натомість від малої приватизації цього року вже отримали 412 мільйонів гривень - продали підприємства, майно та пам'ятник Леніну.

ВідеоВерховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна, його підтримали 266 депутатів. В уряді сподіваються: спрощена система продажу привабить нових інвесторів. Перелік об’єктів, що не підлягають приватизації, розширили, туди додали зокрема медзаклади та заклади освіти. А до списку тих, хто не може бути покупцем, внесли представників Російської Федерації та осіб, що перебувають під санкціями.

Верховна Рада ухвалила законопроект про приватизацію держмайна

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції