ФДМУ просить президента не втручатися

Фонд державного майна просить Віктора Ющенка не втручатися в питання, пов'язані із приватизацією 76% акцій компанії "Луганськтепловоз".


Фонд державного майна просить президента Віктора Ющенка не втручатися в питання, пов'язані із приватизацією 76% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз".


Про це сказано у зверненні голови ФДМУ Валентини Семенюк до президента.


"Пан президент, залишіть у спокої "Луганськтепловоз", дайте можливість підприємству стати на ноги", - сказано в повідомленні.


На думку Семенюк, більшість претензій позивачів, які вимагають повернути "Луганськтепловоз" у держвласність, є надуманими.


"Безперечно, ми розуміємо, що компанії, яким не вдалося придбати підприємство за ціною 2 тепловозів, будуть намагатися потроювати скандали. Також мені, не тільки як голові фонду, але і як людині, незрозуміло, яким чином наближені особи пояснюють президентові, чому комісія повинна була допустити до участі в конкурсі компанії, які виготовляють сталь і виробляють руду, - щоб тепловози й обладнання підприємства пішли замість руди й металобрухту в сталеплавильні печі?" - сказано в повідомленні Семенюк.


Луганськтепловоз (Фото: Деловая столица)
Подальша доля промислового гіганта поки неясна (Фото: Деловая столица)
Вона зазначила, що, на її думку, конкурс із приватизації "Луганськтепловозу" було проведено законно. Нагадаємо, вчора Валентина Семенюк також висловлювалася проти реприватизації підприємства.


Як повідомляло агентство, 25 червня Госпсуд Києва зобов'язав Брянський машинобудівний завод за позовом ВАТ "Дніпровагонмаш" повернути в державну власність приватизовані 76% акцій "Луганськтепловозу".


У березні ФДМУ продав 76% "Луганськтепловозу" закритому акціонерному товариству "Керуюча компанія "Брянський машинобудівний завод".


У квітні Ющенко попросив генерального прокурора Олександра Медведька й в.о. голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка перевірити дотримання Фондом державного майна законодавства при продажу 76% "Луганськтепловозу".


У жовтні 2006 ФДМУ призупинив конкурс із продажу "Луганськтепловозу" на підставі ряду судових позовів, основним з яких був позов "Укрзалізниці".


Крім того, на "Луганськтепловоз" претендувала компанія "АвтоКрАЗ", яка в 2001 виграла конкурс із продажу держпакета акцій холдингу, але його результати були скасовані ФДМУ.

Нагадаємо, проти реприватизації "Луганськтепловозу" сьогодні виступив і Кабінет міністрів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: