ФДМУ з незрозумілих причин не допустив "Львівобленерго" до приватизації "Вінницяобленерго"

Дата публікації
Перегляди
1988
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ФДМУ з незрозумілих причин не допустив "Львівобленерго" до приватизації "Вінницяобленерго"

ФДМ усунув зайвих конкурентів на приватизацію "Вінницяобленерго"

"Львівобленерго" опротестує це рішення ФДМУ у судовому порядку

Фонд держмайна відсторонив "Львівобленерго" від конкурсу з продажу 50% акцій "Вінницяобленерго".

Про це повідомили у Фонді держмайна.

"На виконання протесту Генпрокуратури на рішення робочої групи ФДМ з перевірки підтвердних документів при продажу 50% акцій ПАТ "Вінницяобленерго" та наказ Фонду щодо учасників конкурсу, ФДМ скасував опротестовувані документи про допуск компаній, які подали заявки на участь у конкурсі", - зазначили в Фонді.

Таким чином, до участі у конкурсі можуть бути допущені ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" (олігарха Костянтина Григоришина) та ТОВ "ВС Енерджі Інтернешнл Україна" (російська "Лужніковська група").

ПАТ "Львівобленерго" звинуватило Фонд держмайна в спробах не допустити його до конкурсу.

"Львівобленерго" вважає, що мають місце спроби не допустити товариство до участі в конкурсі і провести приватизацію енергопостачальної компанії ПАТ "Вінницяобленерго" упереджено і в інтересах одного з учасників, а не в інтересах держави", - йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

Як відзначають в "Львівобленерго", компанія до цих пір не отримала від ФДМ запрошення на повторний конкурс з продажу 50% акцій "Вінницяобленерго", який намічений на 13 лютого.

Як повідомив у коментарі ТСН представник "Львівобленерго" Олександр Сагура, в умовах, які створив Фонд держмайна, ні про які чесні торги мови йти не може.

"Ми готові торгуватись і ціна за пакет акцій підприємства зросла б мінімум на 50 мільйонів гривень, а то й більше. Але тепер створені всі умови для того, щоб конкурс пройшов непрозоро, і щоб продати "Вінницяобленерго" за значно заниженою ціною "правильним" покупцям", - сказав Сагура.

За його словами, представники "Львівобленерго" у день проведення конкурсу, 13 лютого, прийдуть у Фонд держмайна, проте шансів на те, що їх допустять до конкурсу, враховуючи останні події, дуже мало.

І у випадку, якщо компанію не допустять до конкурсу, "Львівобленерго" опротестує це рішення ФДМУ у судовому порядку, зазначив Олександр Сагура. 

Нагадаємо, 3 лютого Фонд державного майна України зірвав конкурс з приватизації компанії "Вінницяобленерго". Конкурс з продажу 50% підприємства мав відбутись 3 лютого, але так і не відбувся. За офіційною інформацією Фонду, причиною стала відсутність кворуму.

Наступна публікація