Федерація профспілок занепокоєна боргом

Федерація профспілок закликає вжити заходів у зв'язку з підвищенням заборгованості з зарплати.

Федерація профспілок закликає організації роботодавців, органи прокуратури та влади вжити заходів у зв'язку з підвищенням заборгованості з зарплати. Про це сказано в повідомленні прес-служби Федерації профспілок, на яке посилаються "Українські Новини”.

Відповідно до повідомлення, Федерація профспілок стурбована масовими порушеннями законного права працівників на своєчасне одержання заробітної плати.

"Незважаючи на прийняття додаткових законів, активізацію державних контрольних органів, зобов'язання роботодавців у Генеральній, галузевій і регіональній угодах із профспілками, невиплата заробітної плати продовжує залишатися поширеним явищем", - сказано в повідомленні.

Федерація профспілок заявляє, що зростання заборгованості з зарплати на економічно активних підприємствах в 2007 році до 360 млн. гривень свідчить про те, що роботодавці протиправно кредитують свої виробництва невиплаченими зарплатами.

"Ми очікуємо більше рішучих дій з боку уряду, правоохоронних органів, обласних і районних державних адміністрацій", - сказано в повідомленні.

Федерація профспілок висловлює надію, що організації роботодавців зроблять все можливе для вирішення проблеми з виплатою зарплати.

Як повідомляло агентство, Кабінет міністрів має намір сприяти погашенню до середини вересня заборгованості минулих років зі зарплати працівникам заводу ім. Малишева (Харків).

Прем'єр-міністр Віктор Янукович обіцяє звільнити всіх відповідальних чиновників у разі затримки виплати заробітних плат і пенсій з 1 вересня. На 1 липня розмір невиплачених зарплат збільшився на 1,4% порівняно з 1 червня до 840,677 млн. гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: