Fiat планує відкликати у Північній Америці 90 тисяч авто

Автоконцерн ухвалив таке рішення у зв'язку з двома виявленими проблемами.

Fiat Chrysler Automobiles (FCA) відкликає майже 90 тисяч автомобілів у Північній Америці у зв'язку з двома виявленими проблемами.

Про це йдеться на сайті FCA.

Зокрема, компанія відкликає близько 35 тисяч моделей позашляховиків Dodge Durango і Jeep Grand Cherokee у зв'язку з можливим витоком палива.

Втім, передбачається, що проблема могла торкнутися всього близько 30 машин, а їхній ремонт буде здійснено у салонах дилерів.

Крім того, FCA рекомендує власникам близько 54 тисяч малолітражних автомобілів Dodge Dart повернути їх дилерам для ремонту у зв'язку з можливими стрибками напруги у механізмі, що регулює роботу двірників на лобовому склі. Це може призвести до короткого замикання та несправності двірників.

Нагадаємо, в США на Audi поданий до суду колективний позов від імені понад 100 тисяч власників автомобілів цього бренду. Позов був спрямований 9 листопада у федеральний суд Чикаго.

Позивачі звинувачують цей підрозділ Volkswagen Group в установці на дизельні машини, а також на шість моделей із бензиновим двигуном програмного забезпечення, яке покращує показники екологічності вихлопів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: