Fiat почав викупати заводи Сhrysler

Верховний суд США дозволив італійській групі Fiat викупити активи Сhrysler. Компанія вирішила зробити це якнайскоріше.

Група Fiat SPA вже 11 червня збирається вивести всі американські заводи Сhrysler в нову компанію, повідомляє Bloomberg з посиланням на інформоване джерело.

Оплату всіх покупок італійська компанія почала одразу ж після оголошення рішення Верховного Суду США про відновлення операції між Chrysler і Fiat.

Суд відмовив в позові кільком пенсійним фондам з штату Індіана, які вимагали заморозити проведення операції. На думку кредиторів, яким належать борги Chrysler на 42 млн доларів із загальної суми в 6,9 млрд, дана угода порушує їх фінансові інтереси.

Рішення Верховного суду привітав Білий дім, оскільки "процес створення альянсу Chrysler-Fiat дозволить американському концерну знову стати конкурентоздатним автовиробником".

Тепер італійцям ніщо не заважає придбати американський автогігант, який ще 30 квітня 2009 року подав заяву про оголошення себе банкрутом відповідно до статті 11 закону про банкрутство США. Ця стаття дозволяє компаніям проходити процедуру реорганізації, залишаючись в бізнесі.

Fiat раніше планував, що операція з покупки активів Chrysler буде завершена до 15 червня. За швидку реалізацію цього плану виступає федеральний уряд США.

Читайте також:

Hummer продають китайцям

Канадці з росіянами врятували Opel від банкрутства

Volkswagen готується поглинути Porsche

Fiat'у не дозволили купити Chrysler

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: