Фіксована ціна для споживачів: Шмигаль доручив постачальникам газу представити річні тарифи

Фіксована ціна для споживачів: Шмигаль доручив постачальникам газу представити річні тарифи

Прем’єр обговорив з в. о. міністра енергетики, головою НКРЕКП та головою правління НАК "Нафтогаз Україна" можливі шляхи для запуску річного продукту.

Вже в другому кварталі цього року постачальники газу мають представити річні продукти для споживачів за фіксованою ціною.

Про це розповів прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Відкриття ринку газу в Україні стало важливим і потрібним кроком, що за рахунок конкуренції має демонополізувати галузь та дати можливість людям обирати найкращого і найвигіднішого для себе постачальника. Наступним кроком має стати річний продукт на газ, аби люди укладали контракти за фіксованою ціною на цілий рік та могли прогнозувати свої витрати", — сказав прем’єр.

За його словами, населення не повинне щомісяця відстежувати, як змінюються ціни на ринку газу. Шмигаль переконаний, що річний продукт, який використовують усі розвинені світові держави, захистить населення від різких коливань цін.

Прем’єр обговорив з в. о. міністра енергетики Юрієм Вітренком, головою НКРЕКП Валерієм Тарасюком та головою правління НАК "Нафтогаз Україна" Андрієм Коболєвим можливі шляхи для запуску річного продукту вже в другому кварталі. Шмигаль також дав доручення голові НКРЕКП провести нараду з представниками теплокомуненерго для обговорення механізмів запуску річного продукту для ТКЕ.

Нагадаємо, що в Україні зросла кількість боржників за комуналку. У 2020 році відкрито майже 350 тисяч проваджень.

Субсидіантам стало легше змінити постачальника газу – економічні новини

Субсидіантам стало легше змінити постачальника газу – економічні новини

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
24к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація