"Філіп Морріс" суттєво знижує виробництво в Україні через скандальний закон

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Податок впаде на третину

Команія "Філіп Морріс Україна", яка є одним з найбільших виробників сигарет в Україні скорочує обсяги виробництва у листопаді через невизначеність щодо поправки № 8 до законопроєкту №1049. Нею передбачене встановлення розподілу торговельної націнки.

Про це повідомила пресслужба тютюнового гіганта.

Такий крок призведе до зниження обсягів сплати акцизу внаслідок зменшення викупу акцизних марок. Прогнозується, що обсяг сплати акцизного податку у листопаді 2019 року порівняно із середньомісячними платежами зменшиться на 32%. 

За жовтень 2019 р. компанією сплачено 1,3 млрд грн акцизного податку.

ПрАТ "Філіп Морріс Україна" є одним з найбільших виробників сигарет та лідером тютюнового ринку України. За 2018 рік компанія сплатила до бюджетів і державних цільових фондів понад 16,3 млрд гривень податків і зборів, зокрема, 12,8 млрд гривень акцизного податку.

Раніше з тієї ж причини Міжнародна група компаній British American Tobacco призупинила роботу тютюнової фабрики "В.А.Т.-Прилуки". 

Відео Антимонопольний комітет оштрафував компанії-виробники сигарет на 6,5 мільярдів гривень

Розслідування регулятора, яке тривало чотири роки, показало - виробники та розповсюджувач тютюнових виробів штучно створили монопольне становище на ринку. Ще 2011 року в Україні працювали понад півсотні посередників між виробниками та торговими точками. А вже за два роки дистриб'ютор лишився тільки один - компанія "Тедіс". На неї і наклали найбільший штраф - у майже 3,5 мільярди гривень.  

Антимонопольний комітет оштрафував компанії-виробники сигарет на 6,5 мільярдів гривень

Залиште свій коментар

Вибір редакції