Фінансисти: краще б Ющенко пішов на уряд танками

Голова Держфінпослуг звинуватив Нацбанк в участі у виборчих перегонах і поклав провину за зниження курсу гривні на президента.

Національний банк фактично влився у виборчий штаб Віктора Ющенка та бере участь у підриві економічної політики Кабміну.

Про це заявив голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг Віктор Суслов. Коментуючи ситуацію тижневої давності, коли курс долара почав стрімко зростати та сягнув 9 гривень, він наголосив, що НБУ тоді, з цілком зрозумілих причин, не вживав жодних заходів для припинення валютних спекуляцій.

“Найгірші побоювання виправдалися – президент і СП зробили кілька заяв, що політика уряду нібито веде до дестабілізації курсу гривні та девальвації. Ці заяви вже були чинником економічної дестабілізації. НБУ під ці політичні заяви зробив ряд кроків, які дійсно призвели до дестабілізації на валютному ринку", - пояснив Суслов.

За його словами, "наслідки такої політики будуть надзвичайно руйнівні". "Образно кажучи, якби президент використав проти уряду танки – це було б менш руйнівним за наслідками, ніж використання дестабілізаційних можливостей Нацбанку", - додав голова Держфінпослуг.

Нагадаємо, минулого тижня заступник голови Нацбанку Олександр Савченко, який оголосив про свою відставку, звинуватив президента та його Секретаріат у втручанні в роботу НБУ.

За словами Савченка, використання Нацбанку в політичних і комерційних цілях призвело до порушень, яких припустилося керівництво регулятора, а також до інфляції й девальвації гривні.

Раніше голова МВС Юрій Луценко звинувачував президенту у прикритті незаконних схем, які за інформацією міліції, проводить керівництво Нацбанку.

Читайте також:

Заступник глави НБУ: СП перетворив Нацбанк на власну комерційну структуру

Нацбанк зізнався, що не може зупинити падіння гривні

Заступник голови НБУ: після виборів долар впаде до 5 гривень

Заступник голови НБУ: Нацбанк проводить для обраних банків валютні махінації

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: