Фінансисти порадили інвестувати у золото: воно дорожчатиме і надалі

Вартість золота продовжить бити історичні рекорди, прогнозують експерти. Інвестори все більше цікавляться цим дорогоцінним металом.

Ціна на золото, яка нещодавно побила черговий історичний рекорд, зростатиме і надалі, вважають експерти.

"Вартість золота і далі буде зростати. Тому що це пов'язано з тим, що коли країни долають наслідки кризи, то пом'якшують інвестиційну політику центральних банків. Випускають додаткові гроші, але при цьому співвідношення валютних коштів може бути незмінним. Тому у світі відбувається зростання цін, і наслідком цього є емісійна політика", - пояснив фінансовий експерт Віктор Суслов.

Водночас, за його словами, відбувається знецінення долара, євро, рубля тощо.

"Це все відображається на зростанні ціни на золото та інші товари. Якщо така політика триватиме, то ціна золота зростатиме і надалі", - наголосив експерт.

Нагадаємо, 22 квітня світові ціни на золото досягли нового максимуму. На електронних торгах в Лондоні за тройську унцію давали 1507 доларів 22 центи. Причому вартість золота б'є рекорд уже десятий раз за поточний місяць.

До максимуму за останні 30 з гаком років - 46,44 долара за унцію - піднялася і вартість срібла.

За прогнозами, зацікавленість інвесторів у цьому благородному металі буде наростати. Досі по-справжньому великі інвестори в золото практично не вкладалися. Наприклад, провідні американські пенсійні фонди інвестували в нього менше 0,2% своїх капіталів.

Обсяг глобального ринку акцій становить приблизно 30 трлн євро, а світового ринку облігацій - близько 65 трлн євро. Обсяг же інвестицій в золоті злитки і монети становить, за оцінкою експертів, поки всього лише близько 0,2 трлн євро. Іншими словами, досі в золото інвестовано набагато менше навіть 1% від обсягу активів у цінних паперах.

Читайте також:

Золото встановило черговий ціновий рекорд

Мільярдер Джордж Сорос утричі збільшив ставку на золото

Експерт: МВФ фактично оголосив США банкрутом

Скільки коштуватиме долар протягом 2011 року: прогноз експертів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: