Фінансова криза призводить до демографічної

Фінансова криза активізує демографічну. Ціни на товари зростають, а виплати - ні.

Економічна криза може призвести до зростання демографічної. Дитячі товари зросли  у ціні вдвічі, а  виплати при народженні залишилися на тому ж рівні.

Сума, виплачувана державою за народження дитини, втрачає свою привабливість для батьків. Усі товари імпортного виробництва для дітей пдорожчали. За словами продавців магазинів, виторг за ходовий товар щодня зменшується, покупці вже зовсім не звертають уваги на дорогі дитячі іграшки. Вдвічі подорожчало харчування, підгузки та дитяча косметика.

За словами соціологів, відповідальні батьки витрати підраховують до появи дитини. Тож статистику народжуваності, що після важких 90-х пішла вгору, тепер псуватиме нова криза.

Міністерстві праці та соціальної політики заявляє, що розмір адресної допомоги на дитину не збільшиться. Натомість, депутати Верховної ради  вирішили  закріпити суми виплат,  прив’язавши їх до прожиткового мінімуму. Відповідний законопроект вже пройшов перше читання. Згідно з ним при народженні першої дитини батьки отримають  суму, рівну дев'яти прожитковим мінімумам.  Щомісяця на дитину виділятимуть один прожитковий мінімум. Якщо він зросте, то збільшиться і  допомога при народженні дитини.

Докладніше дивіться у сюжеті ТСН.


Читайте також:
В Україні вперше за десятиріччя народжуваність перевищила смертність

Населення України зменшується
Влада вважає, що демографічна ситуація в Україні покращилася

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: