Фінансові брокери допомагають уникнути кризи

Сьогодні, в розпал економічної кризи, можливості, що надаються фінансовими брокерами стали актуальними як ніколи.

Нинішня економічна ситуація, як в Україні, так і в світі в цілому, мало кого залишає байдужим. За лічені тижні курсових коливань національної валюти, громадяни України в буквальному розумінні "відчули" всю важливість і необхідність знань і досвіду в аналізі і ухваленні рішень на валютному ринку. Поточна криза показала, що принципи і технології захисту заощаджень громадян, а так само грамотного їх інвестування є одними з ключових моментів і є основою економічної і фінансової культури суспільства в цілому.

З чого почати?!

Звичайно ж із спроби зрозуміти, що взагалі відбувається в економіці країни і визначення масштабів загрози Вашим фінансовим активам. Під "активами" ми маємо на увазі наші гроші, або те, що дуже швидко може в них перетворитися з мінімальними втратами для Вас (нерухомість, земля, дорогоцінні метали). Приблизно зрозуміти, що відбувається в економіці країни можна по тому, як нестримно зростає або падає:

- безробіття;

- вартість товарів і послуг (у тому числі енергоносії – бензин, газ);

- курс національної валюти по відношенню до основних світових валют;

- політична ситуація

Тепер нам не складно визначити "діагноз" поточної ситуації і перейти до наступного етапу.

Прийняття рішення по зменшенню фінансових ризиків.

Ось декілька перевірених істин:
- тримай руку на пульсі – ми повинні регулярно відстежувати і аналізувати стан хоча б вище перелічених економічних показників;

- не складай яйця в одну корзину – означає що:

а) Ваші грошові заощадження необхідно розподіляти в пропорції між декількома валютами (євро, долар, грн.);

б) не зберігаєте всі кошти в одному банку;

в) Ваші активи не повинні зберігатися лише в грошах (хай і різних валютах). Це можуть бути так само дорогоцінні метали, сировина, нерухомість, земля, антикваріат і навіть засоби виробництва (верстати, транспортні засоби, комплектуючі.)

- сім разів відмір, один відріж – ніколи не приймайте спонтанних рішень! Фінанси не люблять метушні, тим більше паніки. Захистити Ваші активи здатні базові знання, холодний розрахунок і дисципліна. Після цього, можна говорити про те, як примножити Ваші активи.

- вчитися, вчитися і ще раз вчитися! – це ніколи не пізно і завжди актуально! Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому, постійно удосконалюйте свої знання в області міжнародних фінансів, оскільки це є підґрунтям правильного аналізу економічної ситуації і як наслідок адекватних рішень по фінансових ризиках і потенційному прибутку.

Кажучи про існуючу ситуацію, справедливо буде відзначити і той факт, що протягом ось вже декількох років в Україні активно розвивається ринок інтернет-трейдінга, що надає можливості інвестування на міжнародних фінансових ринках. Примітне те, що саме сьогодні, в розпал економічної кризи, інвестиційні можливості, що надаються фінансовими брокерами стали актуальними як ніколи. Обумовлено це тим, що технології інтернет-трейдінга дозволяють Вам оперувати активами без реального постачання, заробляючи при цьому на різниці ринкової вартості. Більш того, на ринку фінансового консалтингу присутні компанії, що надають якісні і комплексні послуги, завдяки яким Ви зможете оперативно отримувати всю необхідну Вам ринкову інформацію, аналітичні матеріали, навчальні програми, а також доступ до світових фінансових ринків. Саме такий підхід до завдання збереження і примноження Ваших активів, сукупно з комплексним і якісним аналізом здатний забезпечити Вам досягнення поставлених цілей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: