Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фінляндія надала Росії всі дозволи на будівництво "Північного потоку-2"

Протяжність трубопроводу територією Фінляндії становить 374 кілометри.

Фінляндія видала вже другий і остаточний дозвіл на будівництво та експлуатацію російського газопроводу "Північний потік-2" в фінській винятковій економічній зоні протяжністю 374 км.

Дозвіл видало Регіональне адміністративне агентство Південної Фінляндії, пише "Європейська правда". Перший дозвіл уряд Фінляндії на будівництво газопроводу в фінській винятковій економічної зоні видав минулого тижня.

У Nord Stream 2 AG, яка є оператором газопроводу "Північний потік-2", заявили, що таким чином процес отримання дозволів у Фінляндії завершено. У компанії переконують, що процедури отримання дозволів в інших країнах уздовж маршруту газопроводу - Росії, Швеції та Данії - відбуваються за графіком.

Nord Stream 2 AG - компанія, створена для планування, будівництва та експлуатації газопроводу "Північний потік-2". 51% акцій компанії належать російському "Газпрому".

Нагадаємо, трубопровід "Північний потік-2" загальною протяжністю 1200 кілометрів має з'єднати РФ із Європою (через Балтійське море до Німеччини) в обхід України. Проект передбачає будівництво і роботу двох ниток газопроводу загальною потужністю 55 млрд кубометрів газу на рік.

Супротивники проекту – Україна, Польща, країни Балтії та Данія - стверджують, що "Північний потік-2" збільшить залежність ЄС від "Газпрому", який вже постачає близько третини об’ємів газу до ЄС.

Після зустрічі з президентом України Петром Порошенком 10 квітня в Берліні канцлер Німеччини Ангела Меркель вперше визнала, що "Північний потік-2" є не лише економічним проектом, а слід враховувати його політичний фактор. Вона заявила, що проект "Північний потік-2" не може бути реалізований без збереження України як країни-транзитера. У самій Німеччині компанія Nord Stream 2 AG уже отримала повний комплект дозволів на будівництво та експлуатацію газопроводу.

Північний потік і трубопровід OPAL
Аргументы и факты

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції