Фінляндія покинула Nord Stream

Фінляндія вважає будівництво Північноєвропейського газопроводу (відомого як Nord Stream) екологічною, а не політичною проблемою.

"Для Фінляндії питання будівництва цього газопроводу не політичне, а екологічне. Проблема екології для нас дуже важлива", - заявив заявив посол Фінляндії в Росії Харрі Хеленіус.

Наразі компанія Nord Stream проводить оцінку екологічних ризиків, які може спричинити за собою реалізація даного проекту. За словами дипломата, Фінляндія винесе ухвалу про проходження газопроводу через свою економічну зону, коли ознайомиться з результатами експертизи.

"ПЄГ потрібен Європі, Європі потрібен російський газ. Росії також важливо продовжувати експортувати свій газ до Європи, і ми це в Фінляндії розуміємо", - сказав фінський дипломат.

У той же час він зазначив, що Фінляндія не зацікавлена в приєднанні до реалізації даного проекту.

Раніше голландська компанія Gasunie, що підписала угоду з „Газпромом”, заявила про намір укласти в проект Nord Stream близько 750 млн. євро (більше 1 млрд.).

Витрати на будівництво морського газопроводу оцінюються в понад 5 млрд. євро, і уточнюватимуться під час проведення тендерів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: