Фірташ купить 90% акцій "Надра Банку"

Компанія Дмитра Фірташа стане власником 90% акцій "Надра банку". Ще 10% акцій належать кіпрським компаніям.

"Надра Банк" збільшив статутний капітал в 9,9 рази, або на 3,5 мільярда гривень - до 3,89 мільярда гривень, повідомили у прес-службі установи.

"29 квітня 2011 року "Надра Банк" завершив розміщення акцій додаткової емісії на суму 3,5 мільярда гривень", - йдеться в повідомленні.

Австрійська компанія Centragas Holding AG, якою володіє бізнесмен Дмитро Фірташ, і "Надра Банк" підписали договір купівлі-продажу акцій, згідно з яким усі 100% акцій додаткової емісії належатимуть компанії Centragas Holding AG. Таким чином, частка компанії Centragas Holding AG у статутному капіталі "Надра Банку" складе 89,97%.

Як відомо, нині акціонерами "Надра Банку", що володіють більше 10% акцій , є кіпрські компанії Novartik Trading Limited (60,99%) і Manmade Enterprises Limited (30,74%).

90% Centragas Holdings AG володіє бізнесмен Дмитро Фірташ, 10% - інший український бізнесмен Іван Фурсін.

Нагадаємо, що наприкінці квітня поточного року Антимонопольний комітет дозволив Centragas Holdings AG купити більше 50% акцій банку "Надра".

"Наданий дозвіл компанії Centragas Holdings AG на придбання акцій КБ "Надра" забезпечує покупцеві більше ніж 50% голосів в найвищому органі управління емітента", - сказав представник прес-служби.

Як повідомлялося, 10 лютого 2009 року постановою НБУ до банку "Надра" було введено тимчасову адміністрацію терміном на рік. 10 лютого 2010 року НБУ продовжив термін тимчасової адміністрації Надра Банку ще на рік.

11 лютого 2011 року Нацбанк продовжив термін дії тимчасової адміністрації у банку "Надра" на строк, необхідний для завершення капіталізації ВАТ КБ "Надра" з метою його фінансового оздоровлення, але не довше ніж до серпня 2011 року.

Читайте також:

Фірташу дозволили купити банк "Надра"

Уряд готовий об'єднати націоналізовані банки

Порятунок банку "Надра" буде коштувати інвестору 5,5-6 млрд грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: