Фірташ планує придбати два великих українських хімзаводи

За деякими даними, в АМКУ знаходяться документи, що вимагають згоди комітету на придбання черкаського "Азоту" та горлівського концерну "Стірол".

Власник Ostchem Group та співвласник скандально відомії компанії RosUkrEnergo Дмитро Фірташ може придбати два великих азотних підприємства - концерн "Стірол" і черкаський "Азот". Якщо угоди відбудуться Фірташ контролюватиме близько 40% експорту аміаку, приблизно 70% ринку селітри і більше 50% відвантажень карбаміду за рубіж.

Джерело повідомило, що в Антимонопольному комітеті знаходяться документи, що вимагають згоди комітету на придбання черкаського "Азоту". Також він сказав, що Фірташ причетний до угоди з продажу горлівського концерну "Стірол".

"Підприємство купує Дмитро Фірташ для того, щоб згодом продати його російському "Сибур-холдингу",- заявив він.

За його ж словами, бізнесмен також розглядає можливість участі у продажу 40% акцій ЗАТ "Сєвєродонецьке об'єднання Азот". Це державна частка підприємства, яку Фонд держмайна має намір продати цього року. Виходить, що Фірташ прямо або побічно є учасником трьох угод з придбання найбільших азотних підприємств країни. У його компанії, яка управляє химактивами, - Ostchem Ukraine, інформацію про участь Дмитра Фірташа в процесі поглинання хімічної власності не підтвердили і не спростували.

Власники підприємств спростовують факт угод. "Це неправда, я не продаю черкаський "Азот" Дмитру Фірташу,- повідомив власник черкаського виробника добрив Олександр Ярославський. Він же підтвердив факт наявності цього активу в його власності.

Читайте також: 

Україна програла суд Фірташу через тиск Росії

Митниця підтвердила законність претензій Фірташа до України 

Екс-дружина Фірташа увійшла до списку злісних неплатників за ЖКГ 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: