Фірташ претендує на ОПЗ і хоче купити "усе, що вийде”

Скандальний мільярдер зазначив, що "важливо купити тут усе, що вийде, а потім купувати поза Україною".

Group DF планує брати участь у приватизації ВАТ "Одеський припортовий завод" у разі виставлення його на продаж. Про це заявив власник компанії Дмитро Фірташ.

"Брати участь ми будемо. Яка ціна мені важко сказати", - сказав він.

На його думку, для України важлива навіть не ціна продажу, а те, хто стане покупцем активу.

"Якщо ви подивитеся, які укрупнення йдуть на світових ринках, то ви зрозумієте, що життя змушує об'єднуватися всіх. Україні вкрай необхідно захистити своїх виробників, свій ринок, які вкрай невигідні, як конкурент Росії з її дешевим газом", - відзначив Фірташ.

На думку власника Group DF, Україні слід групувати свої хімічні активи.

"Я думаю, що хімічні підприємства, напевно, було б правильно національно згрупувати в одну компанію, яка б представляла інтереси України", - сказав він.

"Потрібна компанія, яка могла б представляти інтереси України на світовому ринку. Для нас важливо купити тут усе, що вийде, а потім купувати поза Україною", - підкреслив Фірташ.

Як повідомлялося, раніше президент Віктор Янукович відмінив заборону на приватизацію Одеського припортового заводу, Криворізького гірничо-збагачувального комбінату окислених руд, заводу "Турбоатом", а також енергогенеруючих компаній "Дніпроенерго", "Центренерго", "Західенерго" і "Донбасенерго".

Читайте також:

Фірташу віддадуть український титан

Тимошенко поскаржиться на Фірташа в МВФ

Янукович скасував заборону на приватизацію енергогенерацій і ОПЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: