Фірташ створив холдинг

Дмитро Фірташ заснував компанію Group DF, в яку консолідовані активи в енергетиці, хімії і енергетичній інфраструктурі, які йому належать.

Дмитро Фірташ заснував міжнародну холдингову компанію Group DF, в яку консолідовані активи в енергетиці, хімії і енергетичній інфраструктурі, що належать бізнесмену.

Про це він сам сьогодні повідомив. За його словами, в Group DF, зокрема, включена 90%-ва частка в Centragas AG, якій, у свою чергу, належить 50% зареєстрованої в Швейцарії RosUkrEnergo. "Формування GDF відображає намір групи створити зрозумілішу, уніфіковану структуру .., яка забезпечить платформу для доступу до конкурентних фінансових ресурсів для підтримки амбітних планів розширення бізнесу", - цитуються в прес-релізі слова Фірташа.

RosUkrEnergo, яку наполовину належить Газпрому, з січня 2006 року виступає ексклюзивним постачальником російського і середньоазіатського газу до України, якій доводиться імпортувати приблизно 75% споживаного газу. Ряд українських і російських політиків критикує схему поставок за непрозорість.

У прес-релізі мовиться, що доходи Group DF за даними на 31 грудня 2006 г. досягли близько 4,6 млрд. дол. На її підприємствах в 11 країнах Європи і Центральної Азії були зайняті приблизно 23,5 тис. людей.

Фірташ також має намір згодом включити в нову групу активи у сфері нерухомості на території України.

На початку червня компанія Фірташа почала судову справу з угорським постачальником електроенергії. Місцева Emfesz Kft, підконтрольна Дмитру Фірташу, заявила про порушення правил аукціону з продажу електроенергії з боку свого основного конкурента - угорської ж Energy Capital.

А син бізнесмена, став винуватцем аварії, що відбулася 30 травня на бульварі Шевченка в Києві. Це був Сергій Калиновський, якого сьогодні, 21 червня, Шевченківський суд присудив до штрафу у розмірі 34 гривни за адміністративне правопорушення.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: