Фірташ вивів закордон увесь відсуджений газ

Весь газ, який Дмитро Фірташ відсудив у "Нафтогазу", вже проданий Європі.

Оператор газотранспортної системи України компанія "Укртрансгаз" в період з грудня 2010 по середину квітня 2011 року здійснив транзит у напрямі країн Європи усього об'єму природного газу, який був повернений НАК "Нафтогаз України" компанії "РосУкрЕнерго".

За його даними, в грудні "Укртрансгаз" надав послуги "РосУкрЕнерго" з транзиту 783,566 млн куб. м газу, в січні 2011 - 3 470,64 млн куб. м, в лютому 3 600 млн куб. м, у березні - 3 002,283 млн куб. м, в квітні - більше 1 млрд куб. м.

Такий же об'єм в ці період був піднятий з українських підземних сховищ на адресу "РосУкрЕнерго".

В першому кварталі 2011 року зі сховищ газу для забезпечення внутрішніх потреб України було піднято лише 300 млн куб. м, проти близько 11 млрд в 1 кварталі 2010 року.

Як повідомлялося, раніше співвласник РУЕ Дмитро Фірташ повідомив, що "Нафтогаз України" завершив повернення 12,1 млрд куб. м газу.

Отриманий від "Нафтогазу" газ "РосУкрЕнерго" продає "Газпром експорту" (дочірня компанія "Газпрому") на кордоні України і ЄС за цінами 338-358 доларів за тис. куб. м. "Газпром експорт" вказаний газ експортує в країни Європи.

Нагадаємо, що 8 червня Арбітражний інститут Торгової палати Стокгольма зобов'язав "Нафтогаз" повернути "РосУкрЕнерго" 11 млрд куб. м газу і надати додатковий об'єм газу у розмірі 1,1 млрд куб. м в якості неустойки за порушення умов контракту.

Читайте також:

"Нафтогаз" повністю розрахувався з Фірташем

Фірташ виторгував у Кабміну дешевий газ для своїх підприємств

Глава Адміністрації Януковича: з Фірташем ми дружимо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: