Фірташ завершив купівлю "Надра Банку"

Компанія Фірташа стала власником 90% акцій банку "Надра".

Компанія Centragas Holding GmbH, що належить Дмитру Фірташу, стала найбільшим акціонером ВАТ "КБ "Надра" з часткою 89,97% у статутному капіталі банку, повідомили у прес-службі фінустанови.

"Надра Банк" завершив всі необхідні операції в системі депозитарного обліку цінних паперів, що дозволяє компанії Centragas Holding GmbH стати повноправним найбільшим акціонером з часткою 89,97% у статутному капіталі банку", - йдеться в повідомлянні.

Банк підкреслює, що цьому передувало завершення процедури реєстрації державними регуляторами збільшення розміру статутного капіталу та додаткової емісії акцій банку.

Нагадаємо, "Надра Банк" 29 квітня завершив розміщення акцій додаткової емісії на 3,5 мільярда гривень, в результаті чого його статутний капітал зростає в 9,9 рази - до 3,89 мільярда гривень.

За підсумками додаткової емісії австрійська компанія Centragas Holding, що належить Фірташу - 90% та Івану Фурсіну - 10%, сконцентрує 89,97% акцій банку.

Як повідомлялося, 10 лютого 2009 року постановою НБУ до банку "Надра" було введено тимчасову адміністрацію терміном на рік. 10 лютого 2010 року НБУ продовжив термін тимчасової адміністрації Надра Банку ще на рік.

11 лютого 2011 року Нацбанк продовжив термін дії тимчасової адміністрації у банку "Надра" на строк, необхідний для завершення капіталізації ВАТ КБ "Надра" з метою його фінансового оздоровлення, але не довше ніж до серпня 2011 року.

Читайте також:

"Надра" поверне населенню вклади наприкінці літа

Фірташ купить 90% акцій "Надра Банку"

Фірташу дозволили купити банк "Надра"

Нацбанк розробив нову схему "реанімації" рекапіталізованих банків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: