Фірташу дозволили купити банк "Надра"

Банк "Надра" може перейти під контроль компанії Дмитра Фірташа. АМКУ дозволив купити бізнесменові більше 50% акцій.

Антимонопольний комітет дозволив Centragas Holdings AG (Австрія), власником якої є Дмитро Фірташ, купити більше 50% акцій банку "Надра", повідомили у прес-службі АМКУ.

"Наданий дозвіл компанії Centragas Holdings AG на придбання акцій КБ "Надра" забезпечує покупцеві більше ніж 50% голосів в найвищому органі управління емітента", - сказав представник прес-служби.

Акціонерами ПАО "Банк Надра" являються кіпрські компанії Novartik Trading Limited (60,99%) і Manmade Enterprises Limited (30,74%).

Як повідомлялося раніше, 90% Centragas Holdings AG володіє бізнесмен Дмитро Фірташ, а іншими 10% - інший український бізнесмен Іван Фурсін.

Нагадаємо, що 10 лютого 2009 року постановою НБУ до банку "Надра" було введено тимчасову адміністрацію терміном на рік. 10 лютого 2010 року НБУ продовжив термін тимчасової адміністрації Надра Банку ще на рік.

11 лютого 2011 року Нацбанк продовжив термін дії тимчасової адміністрації у банку "Надра" на строк, необхідний для завершення капіталізації ВАТ КБ "Надра" з метою його фінансового оздоровлення, але не довше ніж до серпня 2011 року.

Читайте також:

Доля "Надра Банку" залежатиме від МВФ

Уряд готовий об'єднати націоналізовані банки

Порятунок банку "Надра" буде коштувати інвестору 5,5-6 млрд грн

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: