Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фішки та інновації: конкуренція на ринку житлової нерухомості

У Києві продовжується зростання обсягів будівництва нового житла: у січні 2018 р. до продажу пропонували квартири у 198 об’єктах, що на 40 об’єктів більше, ніж у січні минулого року.

При цьому, у найближчі 2-3 роки у столиці планується здати в експлуатацію близько 140 об’єктів житлового будівництва.

Але крім збільшення кількості квадратних метрів, набагато більш важливими є якісні зміни на ринку. Глобальним трендом фахівці називають посилення конкуренції між забудовниками у частині продуманої концепції об’єкту та наявності додаткових переваг для споживачів. Забудовники прагнуть створити максимальну додаткову цінність квадратного метра, за рахунок різноманітних "фішок", які відрізняють даний об’єкт від інших, у бік підвищення комфорту проживання.

Візьмемо, до прикладу, Деснянський район, що є провідним за кількістю жителів (400 тис. чоловік). Інфраструктура району активно розвивається, тут з’являються нові ЖК комфорт-класу, раніше не характерні для Троєщини. Свіжий приклад – ЖК "Прага-2", де нещодавно стартували продажі другої черги. У цьому житловому комплексі впроваджують цілу низку інновацій.

ЖК "Прага 2"_1

ЖК "Прага-2" будується за принципом "двір без машин". Комплекс з трьох секцій запроектовано літерою "П" з внутрішнім простором площею близько 1700 м². У дворі не буде ніяких автомобілів, шуму та вихлопних газів від них – тільки дитячі майданчики і зелені зони. Але мешканці завжди зможуть під’їхати прямо до свого під’їзду для висадки пасажирів чи вивантаження речей – адже навколо будинку заплановано дорогу, яка підходить до кожної секції. Також тут планується підземний 2-рівневий паркінг на нижніх поверхах комплексу, де автомобілю буде забезпечено цілодобову безпеку.

ЖК "Прага 2"_2

До речі, про безпеку – без неї сьогодні неможливо вважати об’єкт якісним. Наприклад, мешканці ЖК "Прага 2"  відчуватимуть себе спокійно та комфортно, завдяки закритій території, цілодобовій охороні та системі відеоспостереження по периметру.

Родзинкою даного ЖК можна вважати квартири з відкритими терасами на верхніх поверхах, звідки відкривається чудовий краєвид. Площа терас складає від 56 до 90 м², чого цілком достатньо для прийому гостей та повноцінного відпочинку. Влітку тут можна встановити гойдалки, рослини у вазонах та барбекю, а взимку створити новорічний казковий парк з ілюмінацією.

ЖК "Прага 2"_3

Але мабуть найбільш цікавим рішенням є вхідна група. При входу до кожного під’їзду передбачені криті арки, де будуть встановлені поштові скриньки та лавочки. Тому за будь-якої погоди тут буде зручно вивантажити речі чи продукти. Відсутність сходинок полегшить життя батькам з дітьми та людям похилого віку, а на 1 поверсі передбачене спеціальне приміщення для зберігання дитячих колясок, велосипедів і санчат. Така турбота про зручність для майбутніх мешканців ЖК приємно дивує.

ЖК "Прага 2"_4

Додайте до всього, що сказано, привабливу архітектуру будівлі з великою площею скління та панорамними вікнами, якісні матеріали і сучасні технології будівництва – і стає зрозуміло, чому такі комплекси як "Прага-2" користуються популярністю у споживачів, що почали підходити до придбання житла набагато більш комплексно та зважено.

ЖК "Прага 2"_5

Залиште свій коментар

Вибір редакції