Fitch обіцяє Україні нове зниження міжнародних рейтингів

Рейтинги України будуть знижуватися через кризу та відсутність кредиту МВФ.

Міжнародні рейтинги України, скоріше за все, будуть знижуватися.

Про це заявив старший директор з розвитку бізнесу рейтингового агентства Fitch Ratings Олексій Миронов.

"Прогноз "Негативний" означає, що в короткостроковій перспективі ймовірність подальшого зниження рейтингу вища, ніж ймовірність підвищення рейтингу або того, що рейтинг залишиться на тому ж рівні", - пояснив він.

За словами експерта, зниження рейтингів пов'язане з ризиками банківської та валютної кризи, загроза яких зросла в Україні. Крім того, зараз під загрозою успішне здійснення в Україні програми Міжнародного валютного фонду, що передбачає виділення другого траншу антикризового кредиту.

"Оскільки реалізація даної програми є найважливішим чинником фінансової стабільності і кредитоспроможності України, повна відмова від неї може стати причиною подальшого зниження рейтингу країни", - пояснив Миронов.

Серед інших чинників, що можуть вплинути на українські рейтинги, він назвав ймовірне посилення фінансової нестабільності, збереження негативного тиску на гривню, зростання дефіциту бюджету в умовах обмежених можливостей фінансування, а також складності з рефінансуванням існуючої заборгованості.

Нагадаємо, у лютому агентство Fitch Ratings знизило рейтинг України до рівня "В" з "негативним" прогнозом. Крім того, низку міжнародних рейтингів України знизило агентство Standard & Poor's, а агентство Moody's помістило їх на перегляд.

У відповідь на це голова Ради Нацбанку Петро Порошенко заявив, що рейтинги України були знижені необґрунтовано і необ'єктивно, а сама країна має такі саме економічні проблеми, як і більшість держав Східної Європи.

Читайте також:

Порошенко: рейтинги України знизили несправедливо

S&P пророкує Україні швидкий дефолт

S&P дало Україні негативний прогноз

Міжнародні рейтинги України опинилися під загрозою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: