Fitch підвищило рейтинги "Нафтогазу"

Довгострокові рейтинги дефолту емітента ("РДЕ") України в іноземній і національній валюті були підвищені з рівня "B-" до "B", а короткостроковий РДЕ в іноземній валюті було підтверджено на рівні "B".

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings підвищило рейтинги НАК "Нафтогазу" і ще п'яти українських компаній слідом за рейтинговою дією із суверенних рейтингів України.

Згідно з повідомленням, довгострокові рейтинги дефолту емітента ("РДЕ") України в іноземній і національній валюті були підвищені з рівня "B-" до "B", а короткостроковий РДЕ в іноземній валюті було підтверджено на рівні "B".

НАК "Нафтогаз України" ("Нафтогаз"): довгостроковий РДЕ в іноземній валюті підтверджено на рівні "CCC", прогноз "негативний" відкликано; довгостроковий РДЕ в національній валюті підтверджено на рівні "CCC", прогноз "негативний" відкликано; пріоритетний незабезпечений рейтинг підвищено з рівня "B-" до "B" завдяки наявності безумовної й безвідкличної гарантії від уряду України, рейтинг поворотності активів "RR4".

Нагадаємо, раніше агентство підвищило довгостроковий рейтинг України за національною шкалою з "АА-(ukr)" до "АА(ukr)", прогноз - "стабільний".

Як зазначалося, Fitch підвищив з "В-" до "В" рейтинг кредитоспроможності України.

Підвищення рейтингів агентство пояснює домовленістю України з Міжнародним валютним фондом про надання в рамках угоди stand by кредиту на суму 14,9 млрд. доларів.

Агентство вважає, що така домовленість зміцнює впевненість у політичній і фінансовій ситуації в країні, а також зменшує ризики макроекономічної й фінансової нестабільності.

Читайте також:

Fitch підвищив рейтинг України за національною шкалою

Fitch підвищив рейтинги 8 українських банків

Fitch підвищив рейтинг України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: