Fitch підвищив рейтинг України

Рейтинг кредитоспроможності України підвищено з "В-" до "В". Причиною називають домовленості з МВФ щодо отримання 15 млрд дол.

Рейтингове агентство Fitch Raiting підвищило рейтинг України з "В-" до "В".

Агентство повідомляє, що прогноз на довгостроковий рейтинг дефолту емітента "стабільний".

Короткостроковий рейтинг дефолту емітента в іноземній валюті підтверджений на рівні B (істотно недостатній рівень кредитоспроможності).

Підвищення рейтингів агентство пояснює домовленістю України з Міжнародним валютним фондом про надання в рамках угоди stand by кредиту на суму 14,9 млрд. доларів.

Агентство вважає, що така домовленість зміцнює впевненість у політичній і фінансовій ситуації в країні, а також зменшує ризики макроекономічної й фінансової нестабільності.

Нагадаємо, що до цього кредитний рейтинг підвищило міжнародне рейтингове агентство Standard & Poor's. Так довгостроковий суверенний кредитний рейтинг України в іноземній валюті було підвищено до "В" з "В-", в національній валюті - до "В+" з "В". Прогноз рейтингів - стабільний.

Аналітики Standard & Poor's вважають, що Україна поліпшила політичну координацію. Зокрема, країні вдалося поліпшити на державному рівні відносини з основними зовнішніми торговими партнерами, скоротити на 30% тарифи на російський газ в поточному році.

В той же час, у рейтингу Індексу міжнародної конкурентоспроможності 2009-2010 Україна опустилася на 10 позицій і займає 82-е місце серед 133 країн.

Сусідами Украни у цьому рейтингу є африканські і латиноамериканські країни, що розвиваються, зокрема, Гамбія та Алжир.

Читайте також:

Світові прогнозують другу хвилю економічної кризи

S&P підвищило кредитний рейтинг України

У конкурентному рейтингу Україна опинилася на рівні Африки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: