Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Fitch погіршило прогноз зростання економіки України. У Києві вже давно на більше і не розраховували

За підсумками 2016 року ВВП повинен зрости на 1%.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings оновило свій економічний прогноз для України й погіршило показник зростання ВВП за підсумками 2016 року із раніше оприлюднених 2% до 1%. Водночас у Києві погіршений прогноз не є новиною, адже Нацбанк уже давно розраховує на зростання економіки всього на 1,1% та інфляцію в 12% (плюс/мінус 3%).

Крім того, Fitch також погіршив до 2% показники економічного зростання України в середньостроковій перспективі (у 2017-му), пише УНІАН.

Зазначимо, що Міжнародний валютний фонд прогнозує зростання ВВП України в 2016 році на 1,5% та інфляцію 15,1%. Світовий банк очікує зростання економіки на 1% при інфляції 15%. Європейський банк реконструкції та розвитку оцінює зростання ВВП України на рівні 2%.

Водночас Fitch підтвердило довгострокові рейтинги дефолту емітента ("РДЕ") в іноземній валюті двох найбільших державних банків – "Ощадбанку" та "Укрексімбанку" – на рівні "CCC". В агентстві пояснили, що показники кредитоспроможності цих фінустанов великою мірою залежать від кредитоспроможності держави з огляду на високі прямі вимоги банків до держави і, в ширшому плані, до держсектору економіки, а також від здатності влади підтримувати макроекономічну стабільність і компанії держсектору.

Залиште свій коментар

Вибір редакції