Fitch понизив рейтинг Росії

Агентство Fitch знизило довгостроковий і короткостроковий рейтинг Росії.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch знизило довгостроковий рейтинг Росії за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті з "BBB+" до "BBB", йдеться в прес-релізі агентства. Короткостроковий рейтинг за зобов'язаннями в іноземній валюті був знижений з "F2" до "F3". При цьому прогноз щодо довгострокового рейтингу був залишений на рівні "негативний".

Причиною зниження рейтингу став негативний вплив на економіку Росії глобальної фінансової кризи, а також різке зниження цін на сировинні товари і дисбаланс на глобальному ринку капіталу, через що російські банки і компанії не можуть рефінансувати свої зовнішні борги. Крім того, за оцінкою Fitch, країна зазнає труднощів із стабілізацією макроекономічної ситуації.

У грудні 2008 року відразу два рейтингові агентства Moody's і Standard & Poor's (S&P) переглянули рейтинги Росії. Так, Moody's знизило прогноз по суверенному рейтингу країни з "позитивного" до "стабільного". S&P понизило довгостроковий рейтинг за зобов'язаннями в іноземній валюті до рівня "BBB", а короткостроковий - до рівня "A-3". Прогноз по рейтингах був залишений "негативний".

Читайте також:

Fitch дав невтішний прогноз для України

Fitch: газова суперечка не вплине на рейтинги "Газпрому"

Низка українських банків отримали "негативний" прогноз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: