Fitch присвоїло рейтинг "BB-"

Fitch Ratings присвоїло рейтинг „BB-„ майбутньому випуску десятирічних єврооблігацій України обсягом 700 млн. доларів.

Fitch Ratings
В червні 2007 року Україна продала іноземним інвесторам п`ятирічні єврооблігації на суму 500 млн. дол.
Fitch Ratings присвоїло рейтинг „BB-„ майбутньому випуску десятирічних єврооблігацій України обсягом 0,7 млрд. дол. і купонною ставкою 6,75%. Про це йдеться в повідомленні Fitch.

Згідно з інформацією, присвоєний рейтинг знаходиться на одному рівні з довгостроковим рейтингом дефолту емітента („РДЕ”) України в іноземній валюті, прогноз по довгостроковому РДЕ – „позитивний”.

Як повідомлялося в ЗМІ, Україна продала іноземним інвесторам свої єврооблігації на суму 700 млн. дол. Термін обігу облігацій - 10 років (до 14 листопада 2017 року), дохідність - 6,75% річних. Менеджерами випуску є Citigroup, Credit Suisse, Deutsche Bank, UBS.

Нагадаємо, в червні 2007 року Україна продала іноземним інвесторам п`ятирічні єврооблігації на суму 500 млн. дол. під 6,385% річних. 

Пізніше Мінфін заявив про намір дорозмістити папери до кінця 2007 року ще на 500 млн. дол.

Після цього Рада Національного банку України рекомендувала уряду не залучати додаткових зовнішніх позик, а концентруватися на ресурсах внутрішнього ринку.

„Не зовсім ефективно при таких залишках коштів на Єдиному казначейському рахунку здійснювати подальші запозичення в іноземній валюті”, - сказав у липні голова Ради НБУ Петро Порошенко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: