Fitch привласнило облігаціям "Нафтогазу" фінальний невисокий рейтинг

НАК "Нафтогаз України" отримав фінальний пріоритетний незабезпечений рейтинг "B" від Fitch Ratings.

Fitch Ratings привласнило єврооблігаціям НАК "Нафтогаз України" на суму 1,595 млрд дол. з погашенням 30 вересня 2014 р. фінальний пріоритетний незабезпечений рейтинг "B" вслід за розглядом остаточної документації по облігаціях, повідомляє прес-служба агентства.

Рейтинг поворотності активів по єврооблігаціях знаходиться на рівні RR4.

Облігації мають безумовну і безвідзивну гарантію від уряду України (рейтинг "B"/прогноз "Негативний"). Довгострокові рейтинги дефолту емітента ("РДЕ") "Нафтогаза" в іноземній і національній валюті знаходяться на рівні "CCC" з "Негативним" прогнозом.

Нагадаємо. 5 листопада НАК "Нафтогаз України" успішно завершила комплексну реструктуризацію свого зовнішнього боргу шляхом формального обміну єврооблігацій та зобов'язань за двосторонніми кредитами на єдиний інвестиційний інструмент. Про це повідомляє прес-служба національної акціонерної компанії. Нові облігації, випущені під гарантії уряду України із погашенням у 2014 р., ставка купону по яких становить 9,5%, сьогодні було подано до клірингових систем.

"Це був технічно важкий процес, з яким керівництво компанії і її радники успішно впорались. Окрім позбавлення значного фінансового навантаження на "Нафтогаз", ця транзакція сприяє створенню позитивного іміджу України на міжнародних ринках капіталу та демонструє успішну співпрацю з урядом", - зазначив голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина.

Нагадаємо, НАК "Нафтогаз України" запропонувала кредиторам реструктуризувати борг по облігаціях на 500 млн дол., випущеним в 2004 р. на 5 років. Цінні папери з прибутковістю 8,125% з погашенням 30 вересня 2009 р. запропоновано було поміняти на нові гарантовані державою з терміном погашення в 2014 р. і прибутковістю 9,5%.

Уряд України дозволив Міністерству фінансів видати державну гарантію по зобов'язаннях компанії у разі домовленостей з кредиторами. Реструктуризацію боргу національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" підтримали 92% кредиторів.

Читайте також:

Міжнародні експерти більше не пророкують "Нафтогазу" швидкий дефолт

Збитки "Нафтогазу" сягнули двох мільярдів

"Нафтогаз" успішно врятувався від дефолту

Рейтинги "Нафтогазу" знижено до стану дефолту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: