Fitch прогнозує інфляцію в Україні на рівні 13%

Міжнародні експерти агентства Fitch зробили прогноз для України на 2010 рік: пріоритетом вони вважають зміцнення банківської системи.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch спрогнозувало на 2010 рік інфляцію в Україні на рівні 13% в Україні та середньорічний курс 7,90 гривень за долар.

Агентство також підтвердило свій прогноз щодо росту ВВП України на 3%. У 2009 році, за оцінкою Fitch, інфляція в Україні становила 15,9%, а середньорічний курс - 8,00 гривень за долар.

Пріоритетом української влади в 2010 році Fitch вважає зміцнення банківської системи.

"Зміцнення банківського сектора буде ключовим пріоритетом влади у 2010 році, не зважаючи на те, хто з кандидатів виграє другий тур президентських виборів 7 лютого", - йдеться в повідомленні агентства.

Експерти Fitch переконані, що саме стабілізація банківської системи має стати найважливішим чинником економічного зростання країни.

При цьому аналітики не виключають можливості подальшого зниження рейтингів українських банків, які зараз обіймають позицію В-. Щоб відновити платоспроможність банківської системи, українським банками необхідні вливання у розмірі 92 мільярди гривень.

Читайте також:

Для порятунку українських банків потрібно майже 100 млрд гривень

Україна витратила на порятунок економіки 99 мільярдів гривень

Fitch прогнозує зростання української економіки на 3%

Експерти найближчим часом очікують спекуляції з валютою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: