Fitch прогнозує зростання української економіки на 3%

Міжнародні експерти передбачають, що валовий внутрішній продукт в Україні у 2010 році зросте на 3%, в Росії - на 4,5%.

Аналітична група Fitch з суверенних рейтингів прогнозує, що в 2010 р. в регіоні Європа, Близький Схід і Африка більшість країн з економікою, що розвивається, досягнуть зростання ВВП.

Зокрема - на 3% зросте валовий внутрішній продукт в Україні і Казахстані, на 4,5% в Росії, і на 4% в Туреччині.

Про це йдеться в повідомленні агентства.

В цілому, за прогнозами Fitch, капітальні витрати у емітентів з ринків, що розвиваються, знизилися на 8% в 2009 р. при очікуваному скороченні ВВП на 6,2% в країнах Європи з економікою, що розвивається, і зростанні в 0,9% на Близькому Сході і в Африці.

В той же час такі галузі, як телекомунікації, оброблювальна промисловість і базові матеріали істотно зменшили капіталовкладення в 2009 р., такі сектори, як енергетика/комунальний сектор і транспорт, збільшили рівні інвестицій, що відображає більш довгострокові потреби в інвестиціях в інфраструктуру на ринках, що розвиваються.

У плані аналізу по секторах корпоративних емітентів, 55% капіталовкладень, очікуваних в 2010 р., відносяться до нафтогазового сектору, 20% до транспортного сектору, 10% до ТМТ, 8% до енергетики/комунального сектору, 6% до базових матеріалів, при мінімальних рівнях інвестицій, очікуваних в інших секторах.

Як відомо, Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) погіршив прогноз падіння валового внутрішнього продукту (ВВП) України в 2009 році до 14,5% з 14%. Прогноз зростання ВВП країни в 2010 році збережено на рівні 3%

Читайте також:

Російська економіка повернулася на докризові позиції

Пинзеник прогнозує бюджетну "дірку" до 150 мільярдів

Український фондовий ринок зріс, незважаючи на світове падіння

ЄБРР прогнозує зростання економіки України на 3%

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: