Fitch Ratings понизив рейтинг 5 українських банків

Fitch Ratings знизив індивідуальні рейтинги п'яти українських банків, які мають іноземних власників.

Агентство Fitch Ratings знизило індивідуальні рейтинги п'яти українських банків, що мають іноземних власників: "УкрСиббанку", "Укрсоцбанку" та "ПроКредит банку" - з рівня "D" до "D/E", а "Правекс-банку" і банку ВТБ - з рівня "D/E" до "Е", повідомляє прес-служба агентства. Індивідуальні рейтинги відображають думку Fitch про вірогідність того, що банки не зможуть відповідати за своїми зобов'язаннями і їм буде потрібно підтримку, щоб уникнути дефолту.

Дані рейтингові дії слідують за проведенням аналізу семи українських банків, що мають іноземних власників. Аналіз враховував посилення ризиків ліквідності і ризиків, пов'язаних з якістю активів, а також вищий тиск на капітал, з яким зіткнулися українські банки у зв'язку з різким зниженням курсу гривні в 4 кв. 2008 р., та слабший прогноз економіки України.

Раніше Fitch підтвердило індивідуальний рейтинг банку "Форум" на рівні "D/E" і знизило індивідуальний рейтинг "Сведбанка" з рівня "D/E" до "E".

Довгострокові рейтинги дефолту емітента всіх семи банків, які мають іноземних власників, обмежені рейтингом меж України "B" і були знижені минулого тижня услід за пониженням суверенного рейтингу України.

Читайте також:

Fitch знизив рейтинги Києва, Одеси і Харкова
Fitch знизив рейтинг України
Низка українських банків отримали "негативний" прогноз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: