Fitch знизив рейтинги Києва, Одеси і Харкова

Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги в іноземній і національній валюті трьох українських міст: Києва, Одеси і Харкова.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги в іноземній і національній валюті трьох українських міст: Києва, Одеси і Харкова. Прогноз по довгострокових рейтингах міст в іноземній і національній валюті - "Негативний".

Дані рейтингові дії послідували за пониженням довгострокових рейтингів дефолту емітента України в іноземній і національній валюті з рівня "B+" до "B" у зв'язку з ризиком банківської і валютної кризи в Україні через посилення дії стресових чинників на фінансову систему Прогноз по суверенних довгострокових рейтингах, що підвищився, - "Негативний".

Список рейтингових дій відносно українських міст:

Довгострокові рейтинги Києва в іноземній і національній валюті знижені з рівня "B+" до "B", прогноз "Негативний". Короткостроковий рейтинг в іноземній валюті підтверджений на рівні "B". Національний довгостроковий рейтинг знижений з "AA+(ukr)" до "AA(ukr)", прогноз "Стабільний"

Рейтингова дія розповсюджується на три існуючі емісії єврооблігацій міста на загальну суму 700 млн. дол.

Довгострокові рейтинги Одеси в іноземній і національній валюті знижені з рівня "B+" до "B", прогноз "Негативний". Короткостроковий рейтинг в іноземній валюті підтверджений на рівні "B"

Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні "AA-(AA мінус)(ukr)", прогноз "Стабільний".

Довгострокові рейтинги Харкова в іноземній і національній валюті знижені з рівня "B+" до "B", прогноз "Негативний" Короткостроковий рейтинг в іноземній валюті підтверджений на рівні "B"

Національний довгостроковий рейтинг підтверджений на рівні "AA-(AA мінус)(ukr)", прогноз "Стабільний".

Нагадаємо, минулого тижня Fitch Ratings знизив довгостроковий рейтинг України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті на одну сходинку - до "В" з "В плюс".

Прогноз рейтингів залишається негативним через загрозу поглиблення валютної та банківської кризи в країні, йдеться в повідомленні агентства.

Читайте також:

"Нафтогаз" втрачає рейтинги

S&P знизив рейтинги України

Fitch знизив рейтинг України


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: