Fitch знизило рейтинг трьох найбільших міст України

Міжнародне рейтингове агентство слідом за українською економікою та банками знизило рейтинги Києва, Одеси і Харкова.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги в іноземній і національній валюті українських міст Києва, Одеси і Харкова.

Згідно з наданою інформацією прогноз за довгостроковими рейтингами міст в іноземній і національній валюті – "негативний".

"Дані рейтингові дії слідують за зниженням сьогодні довгострокових рейтингів дефолта емітента України в іноземній і національній валюті з рівня "B" до "B-". Прогноз за суверенними рейтингами – "негативний", - говориться в повідомленні.

Fitch зазначає, що зниження рейтингів також поширюється на три існуючі емісії єврооблігацій Києва на загальну суму 700 млн дол.

Нагадаємо, 12 листопада також стало відомо, що Fitch Ratings знизило довгостроковий рейтинг дефолту емітента (РДЕ) України в місцевій і іноземній валюті з B до B-. Прогноз по рейтингу - "негативний".

Країновий стельовий рейтинг був також знижений з B до B-, короткостроковий РДЕ підтверджений на рівні B.

Крім того, знижено рейтинг 9 українських банків. Рейтинги з рівня "В" до "В-" з прогнозом "негативний" знижено для Укрсиббанку, Укрсоцбанку, банку Форум, ПроКредит Банку (Україна), ПРАВЕКС-БАНКу і ВТБ Банку (Україна), а також ПриватБанку і державних Ощадбанку та Укрексімбанку.

Читайте також:

Fitch знизило рейтинги дев'яти українських банків

Ющенко: НБУ надрукував 31 мільярд на газ, пенсії та зарплати

Банкам заборонили змінювати курс валют протягом дня

Міжнародні експерти дали українській економіці "негативний" прогноз

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: