Fitch знизив рейтинг України

Fitch Ratings знизив довгостроковий рейтинг України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизив довгостроковий рейтинг України за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті на одну сходинку - до "В" з "В плюс".

Прогноз рейтингів залишається негативним через загрозу поглиблення валютної та банківської кризи в країні, йдеться в повідомленні агентства.

Fitch відзначає, що політичний консенсус, необхідний Україні для виконання погодженої з Міжнародним валютним фондом програми, залишається тендітним, а макроекономічна ситуація у світі продовжує погіршуватися.

На цьому тижні The Wall Street Journal повідомила, що МВФ може призупинити кредитування України через зростаючий дефіцит бюджету.

Fitch вважає, що другий транш кредиту фонду буде отриманий Києвом із затримкою. Експерти агентства прогнозують скорочення ВВП України на 4,5% в цьому році.

Нагадаємо, раніше Fitch знизив довгостроковий рейтинг Росії за зобов'язаннями в іноземній і національній валюті з "BBB+" до "BBB". Короткостроковий рейтинг за зобов'язаннями в іноземній валюті був знижений з "F2" до "F3". При цьому прогноз щодо довгострокового рейтингу був залишений на рівні "негативний".

Читайте також:

Fitch понизив рейтинг Росії

Fitch дав невтішний прогноз для України

Fitch: газова суперечка не вплине на рейтинги "Газпрому"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: