Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фітнес-клуб "Софійський" тягне час в суді, щоб не платити судові витрати і не повертати кредит банку

Сума боргу "Софійського" перед банком "Омега" становить понад 20 мільйонів доларів з урахуванням відсотків і штрафів.

В Київському апеляційному господарському суді відбувся розгляд апеляції ТОВ "Компанія "Софійський" на рішення Господарського суду Києва про виселення однойменного фітнес-клубу з приміщень в провулку Рильського, 5, Київ.

Юрій Грищенко, директор компанії "БФ Груп", яка купила ці приміщення наприкінці 2016 року, заявив, що безпідставно розташований тут фітнес-клуб "Софійський"тягне час в судах, аби уникнути розгляду рішення першої інстанції по суті і сплати судового збору, і також не повертати кредит по іпотеці (власники клубу внесли приміщення в заставу в Swedbank, куплений потім банком "Омега", який збанкрутував).

Фітнес-клуб "Софійський"

Рішення Господарського суду Києва про виселення клубу засноване на фіктивності договорів оренди, оскільки ні "БФ Груп", як законний власник приміщень, ні попереднівласники таких договорів з ТОВ "Компанія "Софійський"не укладав і, на момент покупки і до цього дня, тут не було жодного орендаря.

Колишній власник цих приміщень Ірина Рябченко за подачу апеляційної скарги з 265 тисяч гривень судового збору, сплатила лише 1600 гривень, нібито через складне фінансове становище. Після повернення апеляційної скарги без розгляду з огляду на надання з боку ТОВ "Компанія"Софійський" недостовірної інформації суду про стан засобів на рахунок зазначеної компанії та несплати належної суми збору, буквально через кілька днів ТОВ"Компанія "Софійський" поправляє свої фінансові справи і "знаходить" кошти на рахунках для оплати збору.

Фітнес-клуб "Софійський"_03

"2 червня ТОВ "Компанія "Софійський" подало касаційну скаргу на відмову в прийнятті апеляції. Згідно із законом, якщо надходить відразу кілька скарг, то справа відправляється в суд вищої інстанції. Оскільки є касація і апеляція, то сьогодні апеляційний суд змушений був не розглядати справу по суті, а відправити її до Вищого господарського суду лише для розгляду проміжного рішення, яке фактично було визнано і виконано з боку ТОВ "Компанія "Софійський" при подачі апеляції повторно. Таким чином, Рябченко і Ко, зловживаючи процесуальними правами, намагається затягнути розгляд справи по суті", - вважає Грищенко.

В даний час сума боргу "Софійського" перед банком "Омега" становить понад 20 мільйонів доларів з урахуванням відсотків і штрафів. З моменту взяття іпотеки під заставу приміщень клубу Рябченко повернула банку близько 240 тисяч доларів. Банк пройшов процедуру банкрутства і ліквідації.

Під час розгляду апеляції Рябченко в Київському апеляційному господарському суді біля входу в суд зібралися вкладники банку "Омега", що вимагають притягнути до кримінальної відповідальності Рябченко і змусити її повернути кредит. За словами учасників пікету, недобросовісні позичальники привели до ліквідації банку, який в силу цих причин не може повернути гроші вкладникам.

Фотогалерея Фітнес-клуб "Софійський" тягне час в суді, щоб не платити судові витрати і не повертати кредит банку (9 фото)

Залиште свій коментар

Вибір редакції