Фонд держмайна готовий повернути ХМЗ державі через суд

Уряд може звернутися до Генпрокуратури, щоб та перевірила законність переходу права власності на завод.

Виконуючий обов'язки керівника Фонду держмайна Дмитро Парфененко не виключає можливості повернення Херсонського машинобудівного заводу у державну власність у судовому порядку.

"У нас є серйозні аргументи стосовно цього нового власника. Якщо він не виконає взяті на себе зобов'язання, ми просто будемо порушувати питання про те, щоб у судовому порядку скасувати дію раніше укладених угод", - сказав Парфененко в інтерв’ю журналістам.

Він підкреслив, що для того, щоб повернути цей завод у держвласність, немає необхідності переглядати результати приватизації.

"Там приватизацією й не пахнуло. Це не було приватизацією з самого початку, тому й не треба реприватизації", - сказав Парфененко.

При цьому він зазначив, що в певний момент здійснилося відчуження державного пакету акцій заводу, що було зроблено без згоди держави.

Парфененко додав, що Кабінет Міністрів, можливо, звернеться до Генеральної прокуратури, щоб та перевірила законність всіх дій, пов'язаних з переходом права власності на завод.

Нагадаємо, Херсонська облдержадміністрація запропонувала власникові ХМЗ передати підприємство в держвласність. У Херсонській ОДА вважають, що керівництво ХМЗ не здатне оцінити ситуацію і не бажає шукати шляхи для виведення підприємства з кризи.

У свою чергу прем’єр-міністр Юлія Тимошенко допустила ініціювання повернення в держвласність Херсонського машзаводу, підкресливши при цьому, що така ініціатива можлива виключно у разі відповідного рішення трудового колективу заводу.

ТОВ "Херсонський машинобудівний завод" було створено на базі виробничих потужностей ВАТ "Херсонські комбайни" в 2006 році. Підприємство спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки. ХМЗ входить до структури ТОВ "НВП "БелоцерковМАЗ" (Біла Церква). Підприємство є єдиним в Україні виробником зернозбиральних комбайнів "Славутич".

Читайте також:

Прокуратура висунула звинувачення одному з керівників ХМЗ

Херсонські працівники залишили ОДА, але обіцяють повернутися

Робітники Херсонського машзаводу захопили обладміністрацію

За невиплату зарплати у Херсоні порушили кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: