Фонд держмайна: ОПЗ більше не несе золоті яйця

За півроку Одеський припортовий зазнав чистого збитку в 38 млн гривень. На думку ФДМ, наступного року вартість заводу буде знижуватися.

За перше півріччя поточного року Одеський припортовий завод показав чистий збиток розміром 38 мільйонів гривень, повідомив в.о. голови Фонду держмайна Дмитро Парфененко.

Серед причин збитковості підприємства він зокрема назвав ціну на газ. "За тих цін, які існують на природній газ, продукція заводу є неконкурентноспроможною", - наголосив Парфененко.

За його словами, "залишилися у минулому часи, коли ОПЗ був підприємством, яке кладе золоті яйця".

В.о. глави ФДМ наголосив, що "у наступному році вартість підприємства буде знижуватися".

"Ми вважаємо що саме зараз той час, коли треба залучати інвестора", - додав він.

Парфененко підтвердив, що подано три заявки на участь у конкурсі з приватизації ОПЗ. "Що це за заявки навіть я не знаю, тому що вони подаються у закритих конвертах", - заявив він.

Чиновник також прокоментував указ президента про призупинення продажу ОПЗ. На його думку, він носить політичний характер.

"Даний указ президента носить політичний характер і не містить вимог прямої дії щодо обмеження дій ФДМ", - заявив він.

"Президент у своєму указі призупиняє дію розпорядження Кабміну, яким затверджено перелік об’єктів на приватизацію у 2009 році у частині включення до нього ОПЗ", - зауважив Парфененко.

"Жодне законодавство, зокрема, законодавство з питань приватизації, не містить обов’язковість видання таких розпоряджень з переліком об’єктів і всі дії щодо приватизації базуються на законодавстві про приватизацію", - додав він.

Парфененко резюмував, що ФДМ у своїх діях "не посилається на згадане розпорядження, а діє відповідно до своїх повноважень". Крім того, повідомив він, жодних ухвал щодо зупинення приватизації ОПЗ до Фонду не надходило.

Читайте також:

Заявки на покупку ОПЗ подали три компанії

Тимошенко продасть ОПЗ попри заборону Ющенка

Коломойський знайшов партнера для купівлі ОПЗ

Ющенко за кілька місяців передумав і заборонив продаж ОПЗ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: