Фонд держмайна оцінив "Укртелеком" в 10 млрд гривень

ФДМУ заявляє, що ближче до тендеру ціна компанії скорегується. В той же час, експерти оцінюють вартість "Укртелекому" в 16 млрд гривень.

Виконуючий обов'язки голови Фонду держмайна України Олександр Рябченко заявив, що орієнтовна вартість телекомунікаційної компанії "Укртелеком" складає 10 млрд гривень.

"Це оцінка, яку можна зробити виходячи з вартості 7% акцій, які звертаються на ринку. Ближче до конкурсу ціна скоректується і ринок покаже живу ціну", - заявив Рябченко газеті "Дело".

Він також відзначив, що "Укртелеком" буде приватизований, якщо уряд дасть на це дозвіл. Крім того, для продажу компанія повинна бути виведена з управління Мінтрансу і передана Фонду.

"Згідно законодавства, це необхідна для приватизації умова. Але в цілому приватизація вимагає реалізації декількох передпродажних заходів. Зокрема потрібне виділення напряму спецзв'язку в окрему структуру або компанію, оскільки він не може бути приватизований", - пояснив Рябченко.

У теж час, аналітик інвестиційної компанії BG Capital Олександр Паращій вважає, що ціна "Укртелекому" складає від 10 до 16 млрд гривень залежно від умов тендеру.

"Ціна продажу може скласти від 10 до 16 млрд гривень залежно від умов тендеру, інвестиційних зобов'язань і здатності держави вирішити питання компенсації збитків від надання послуг зв'язку в селах", - стверджує він.

Паращій також відзначив, що найбільш реальними претендентами на покупку компанії є оператори мобільного зв'язку компанії "УМС" (ТМ "МТС-Україна") і "Київстар".

Нагадаємо, що вчора віце-прем'єр Сергій Тігіпко заявив, що "Укртелеком" входить до числа тих об'єктів, які будуть виставлені на продаж в 2010 році.

Як повідомлялося, раніше голова наглядової ради, голова держадміністрації зв'язку Микола Гончар заявив, що керівництво "Укртелекому" намагалося довести компанію до штучного банкрутства.

"Обсяги фінансових зобов'язань "Укртелекому" досягли розміру статутного капіталу товариства. Це загрожує реальним банкрутством товариства", - сказав Гончар. "У 2008 році збиток "Укртелекому" був 1,5 млрд гривень, у 2009 році ми заборонили практично всі інші витрати, які були незрозумілі, і почали виходити на цифру 500-600 млн, на 2010 рік нам запланували знову збиток 1,5 млрд гривень ... це робилось штучне банкрутство", - повідомив голова держадміністрації зв'язку.

Читайте також:

Глава "Укртелекому" заявляє, що його відставку сфальсифіковано

Керівництво "Укртелекому" спробувало штучно збанкрутити компанію

Київстар і Укртелеком домовилися про взаємний доступ до мереж
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: