Фонд держмайна просить дозволити приватизацію стратегічних підприємств

У разі скасування заборони на приватизацію ФДМУ разом з Мінпалива будуть розробляти для уряду пропозиції з приватизації конкретних підприємств.

Фонд державного майна ініціює скасування заборони на приватизацію стратегічних підприємств паливно-енергетичного комплексу.

Про це сказав голова ФДМУ Олександр Рябченко.

З його слів, у середу, 21 квітня, фонд вніс на розгляд Кабінету міністрів проект указу президента про скасування такої заборони.

Голова ФДМУ зазначив, що проект указу про скасування заборони на приватизацію розроблено за дорученням прем'єр-міністра Миколи Азарова.

"Ми говоримо про те, щоб скасувати указ президента, яким заборонено приватизацію в паливно-енергетичній галузі в принципі", - сказав Рябченко.

Він зазначив, що в першу чергу ФДМУ цікавить скасування заборони на приватизацію об'єктів теплової генерації.

Крім цього, він зазначив, що поки що не йдеться про які-небудь конкретні об'єкти.

Зі слів Рябченка, у разі скасування заборони на приватизацію ФДМУ разом з Міністерством палива й енергетики будуть розробляти для уряду пропозиції з приватизації конкретних підприємств.

Він спрогнозував, що у разі позитивного вирішення питання ці об'єкти теплової генерації можуть бути виставлені на продаж не раніше ніж через 6 місяців.

Рябченко також повідомив, що поки що скасування заборони на приватизацію підприємств ПЕК не узгоджувалося із Адміністрацією президента.

Водночас він нагадав, що під час візиту в США Президент Віктор Янукович заявив про готовність відновити таку приватизацію.

Після розгляду проекту указу про поновлення приватизації на засіданні Кабміну в середу Рябченко повідомив, що Кабмін відклав розгляд цього питання на наступний тиждень (26-30 квітня).

Як повідомлялося, 6 березня 2008 року Віктор Ющенко, що був тоді президентом, заборонив Кабінету міністрів проводити приватизацію стратегічно важливих для економіки й безпеки країни підприємств до затвердження державної програми приватизації, якщо наслідком цього буде монополізація відповідного ринку товарів.

Читайте також:

Фонд держмайна хоче продати увесь "Укртелеком"

Проти Держказначейства порушили справу за привласнення грошей покупців ОПЗ

Уряд виставляє на продаж "Луганськтепловоз"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: