Фонд держмайна перевиконав план наповнення бюджету

Фонд держмайна відзвітував про дострокове виконання річного плану надходжень до бюджету.

Станом на 30 червня Фонд державного майна України (ФДМУ) перевиконав річний план надходжень до держбюджету України.

Як мовиться в повідомленні відомства, ФДМ забезпечив надходження до держбюджету дивідендів, нарахованих на акції (долі, паї) господарств в статутних капіталах, що знаходяться в держвласності, у розмірі 166,023 млн грн, що складає 111,4% від річного плану.

Між тим, як повідомляє Держказначейство, за січень-червень 2011 року в загальний і спеціальний фонди держбюджету надійшло 139,319 млрд грн, що на 27,251 млрд грн або на 24,3% більше, ніж за аналогічний період 2010 року.

11 березня Фонд Держмайна України завершив багаторічну епопею з приватизації національного оператора зв'язку "Укртелеком", підписавши договір про продаж 92,79% акцій за 10,575 млрд грн (1,3 млрд дол.) компанії ЕСУ, яка є українською "дочкою" австрійської компанії EPIC.

Як повідомлялося, Фонд державного майна розраховує в 2011 році отримати 6 млрд гривень від продажу держпакетів акцій двох енергогенеруючих компаній і дев'яти енергопостачальних.

За словами глави приватизаційного відомства, перші торги пройдуть в липні 2011 року, а самі енергокомпанії будуть виставлятися трьома групами.

Дві перші групи будуть сформовані у складі однієї генкомпанії і трьох обленерго кожна, а до третьої увійдуть тільки три обленерго.

Читайте також:

Україна виставить на продаж 700 стратегічних підприємств

Янукович розпродасть держпідприємства "ефективним власникам"

Фонд держмайна продасть 11 енергокомпаній за 6 мільярдів

Регіонали вирішили продати державні спиртзаводи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: