Фонд держмайна призупинив продаж блокпакету "Сумиобленерго"

Фонд державного майна планував провести 14 липня на УМВБ аукціонні торги з продажу 25% -го держпакету акцій ВАТ "Сумиобленерго", але призупинив це рішення.

В середу, 14 липня, Фонд державного майна України припинив продаж і зняв з сьогоднішніх торгів на Українській міжбанківській валютній біржі (УМВБ) 25% акцій ВАТ "Сумиобленерго".

Як говориться в наказі ФДМУ від 14 липня 2010 роки №992, Фонд припинив продаж акцій "Сумиобленерго", враховуючи "кон'юнктуру фондового ринку України і результати приватизації енергорозподільних компаній, з метою створення відповідних умов для залучення інвесторів і виконання планових завдань по надходженню засобів до Державного бюджету".

Нагадаємо, що Фонд державного майна України планував провести 14 липня на УМВБ аукціонні торги з продажу 25% -го держпакету акцій ВАТ "Сумиобленерго".

Як планувалося, держпакет, що реалізовується, буде розбитий на 25 лотів, з них 24 лоти - по 1 млн 800 тис. шт. акцій в кожному, ще в одному лоті кількість акцій складе 1 млн 81 тис. 375 штук. Відповідно, загальна початкова вартість 24 лотів склала 105 млн 593 тис. грн., ще одного лота - 2 млн 643 тис. грн. Стартова ціна однієї акції склала 2,4443 грн.

ВАТ "Сумиобленерго" є монополістом на ринку енергопостачання Сумської області. Статутний капітал суспільства складає 44 млн 281,4 млн грн.

Нагадаємо, в кінці травня Фонд державного майна прийняв рішення понизити ціну блокуючих пакетів акцій трьох обленерго для біржового продажу

Читайте також:

За півроку уряд зміг продати майна лише на 244 млн гривень

Уряд планує приватизовувати обленерго

За чотири роки Україна продасть майна на 100 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: