Фонд держмайна продасть 11 енергокомпаній за 6 мільярдів

Перші торги пройдуть наприкінці червня - в липні 2011 року, а самі енергокомпанії будуть виставлятися трьома групами.

Фонд державного майна розраховує в 2011 році отримати 6 млрд гривень від продажу держпакетів акцій двох енергогенеруючих компаній і дев'яти енергопостачальних, повідомив глава ФДМ Олександр Рябченко в ході засідання спеціальної контрольної комісії Верховної ради з питань приватизації.

"Якщо взяти ринкові котирування на фондових ринках, то це буде 6 млрд гривень від тих 11 об'єктів електроенергетики, які на цей рік за рішенням уряду заплановані до продажу", - сказав він.

За словами глави приватизаційного відомства, перші торги пройдуть наприкінці червня - в липні 2011 року, а самі енергокомпанії будуть виставлятися трьома групами.

Дві перші групи будуть сформовані у складі однієї генкомпанії і трьох обленерго кожна, а до третьої увійдуть тільки три обленерго.

Глава ФДМ також уточнив, що одним із зобов'язань інвестора при придбанні генкомпаній буде обов'язкове придбання енергетичного вугілля в українських шахт.

Нагадаємо, Україна в 2011 році має намір приватизувати дві генкомпанії і п'ять-шість обленерго.

Із цією метою уряд виключив з переліку стратегічних теплові енергогенеруючі компанії "Дніпроенерго" (Запоріжжя), "Західенерго" (Львів), "Центренерго" (Київська обл.) і "Донбасенерго" (Донецьк), 19 обласних енергопостачальних компаній (обленерго) і "Київенерго".

Читайте також:

Кабмін продасть за рік 9 обленерго

Ахметов отримає контроль над всією енергетикою Києва

Кабмін почне влітку продавати українську енергетику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: