Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Фонд держмайна продав "Укртелефільм" та "Київмашсервіс"

Загальна ціна на аукціоні сягнула понад 25 мільйонів гривень.

Фонд державного майна України під час аукціону продав єдині майнові комплекси двох підприємств - "Укртелефільму" та "Київмашсервіс".

Про це у Facebook повідомив виконувач обов'язків голови Фонду держмайна Віталій Трубаров.

"ЄМК "Київмашсервіс" продано. Під час торгів ціна лоту зросла на 80%, зі стартових 12 до 20 мільйонів гривень. Компанія "І-Стейт" стала переможцем аукціону, запропонувавши на 2 млн більше від своїх конкурентів. "Київмашсервіс" розташований у Києві, володіє низкою виробничих приміщень, в яких раніше випускалися будівельні конструкції та торгові меблі. Останнім часом все майно здавалося в оренду", - уточнив Трубаров.

ЄМК «Київмашсервіс» продано. В ході торгів ціна лоту зросла на 80 відсотків, зі стартових 12 до 20 мільйонів гривень....

Опубліковано Віталієм Трубаровим Понеділок, 5 серпня 2019 р.

Майновий комплекс державного спеціалізованого підприємства "Укртелефільм" (не плутати з ДП "Українська студія телевізійних фільмів "Укртелефільм" - це різні підприємства) продали за 5,1 млн грн.

"Також сьогодні продано ЄМК Державного підприємства "Укртелефільм". Це вже не перша спроба продати цей об’єкт. Від колишньої студії телевізійних фільмів залишилися напівзруйновані приміщення на вулиці Кирилівській, 160, в Києві. Компанія "Рієлтіс-Плюс" виграла аукціон з ціною в 5,1 мільйона гривень", - зазначив керівник ФДМ.

У фонді очікують від переможців аукціону швидкого підписання договорів і перерахунку коштів.

Тим часом велика приватизація в Україні цього року, як і в попередні, провалена - надходження до бюджету склали всього 1,6% від плану.

Залиште свій коментар

Вибір редакції