Фонд держмайна пропонує розірвати договір з покупцем "Луганськтепловозу"

Відповідно до договору купівлі-продажу від 29 червня, Брянський машзавод мав до 31 серпня повністю перелічити кошти за покупку "Луганськтепловоза" на рахунок ФДМУ, але цього зроблено не було.

Фонд державного майна пропонує Брянському машинобудівному заводу (Росія) розірвати договір купівлі-продажу 76% акцій холдингової компанії "Луганськтепловоз" за згодою сторін.

Про це на прес-конференції повідомив голова ФДМУ Олександр Рябченко.

З його слів, відповідно до договору купівлі-продажу від 29 червня, Брянський машзавод мав до 31 серпня повністю перелічити кошти за покупку "Луганськтепловоза" на рахунок ФДМУ, але цього зроблено не було.

У результаті, як зазначив Рябченко, покупець втратив право на повернення сплаченої конкурсної застави (40 млн. гривень) і, крім того, повинен буде сплатити додатково 82 млн. гривень як штраф, а також 2 млн. гривень як пеню за прострочення.

"Ми вчора написали Брянському машзаводу листа із пропозицією розірвати договір за згодою сторін", - сказав Рябченко.

Він додав, що в російської компанії є 20 днів, щоб або погодиться на пропозицію фонду, або заплатити за підприємство з урахуванням всіх штрафів.

В іншому разі ФДМУ повинен буде звернутися в суд щоб розірвати договір.

нагадаємо, напередодні перший заступник голови спеціальної контрольної комісії Верховної ради з питань приватизації, народний депутат від НУ-НС Олександр Бондар заявив, що на сьогодні у ФДМ немає іншого виходу, окрім як розірвати договір купівлі-продажу з покупцем

Як відомо, 15 червня 2010 року "Брянський машзавод" придбав 76% акцій "Луганськтепловозу" за 410 млн грн. На підприємство претендували ще дві компанії: Сумське МВО імені Фрунзе і "Мантара холдинг".

Читайте також:

Україна розірве угоду про продаж "Луганськтепловоза" росіянам

Росія може відмовитися від "Луганськтепловозу"

Росіянам нарахують пеню за "Луганськтепловоз"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: