Фонд держмайна виставить на продаж три обленерго

Україна починає розпродаж першої групи запланованих до приватизації об'єктів енергетики.

Фонд державного майна Україні (ФДМУ) почав формування конкурсних комісій із продажу держпакетів трьох енергокомпаній, що входять до першої групи запланованих до приватизації об'єктів енергетики: 25% ПАТ "Київенерго", 50% ВАТ "Закарпаттяобленерго" і 45,103% ВАТ "Західенерго".

До конкурсних комісій, окрім представників Фонду держмайна, будуть включені, зокрема, представники Міністерства енергетики та вугільної промисловості, Міністерства фінансів, профспілкових організацій.

Як повідомлялося, ФДМ почав підготовку до продажу на приватизаційному конкурсі з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону держпакетів акцій ПАТ "Київенерго", ПАТ "Західенерго" і ПАТ "Закарпаттяобленерго".

ФДМ запрошує потенційних покупців взяти участь у розробці умов продажу цих держпакетів акцій.

Нагадаємо, що Кабінет міністрів своїм розпорядженням від 11 квітня 2011 року вирішив продати 25% "Дніпроенерго", 45,1% "Західенерго", по 50% "Вінницяобленерго", "Дніпрообленерго" і "Закарпаттяобленерго", 46% "Черкасиобленерго", по 45% "Крименерго" і "Чернівціобленерго", 40,06% "Донецькобленерго", 25,99% "Тернопільобленерго", 25% "Київенерго".

30 червня голова ФДМ Олександр Рябченко заявив, що Фонд затвердив план-графік приватизації, відповідно до якого одинадцять запланованих до приватизації держпакетів акцій енергокомпаній планується реалізувати протягом серпня-жовтня 2011 року.

У 2011 році ФДМ планує отримати 6 млрд гривень від продажу держпакетів акцій двох енергогенеруючих компаній і дев'яти енергопостачальних.

Як повідомлялося, станом на 30 червня Фонд державного майна України (ФДМУ) перевиконав річний план надходжень до держбюджету України.

Читайте також:

Фонд держмайна перевиконав план наповнення бюджету

Україна виставить на продаж 700 стратегічних підприємств

Янукович розпродасть держпідприємства "ефективним власникам"

Фонд держмайна продасть 11 енергокомпаній за 6 мільярдів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: